Your limit is on demand. The limit can be raised.>
Olej na lepence, 42 x 62 cm, rámováno, signováno vpravo dole J. Šimůnek. Malíř krajinář, studoval na Umělecké keramické škole ve Znojmě, dále studoval u prof. Schönlebera v Německu. Po návratu do Prahy byl žákem A. Slavíčka. K jeho námětům patřily hlavně motivy z Prahy a jeho studijních cest do zahraničí. Jeho práce byly reprodukovány ve Zlaté Praze. Autor viz T 2/536.